אודות

עידן הנבט מובילה ומקדמת את תחום הלחמים הבריאים בישראל עם מגוון לחמים בריאים ואיכותיים בטעמים שונים,

חברת ”עידן הנבט” היא היחידה בעולם בייצור פיתות בתהליך הנבטה ללא קמח וחומרים משמרים!!!

בריאות מעל הכל:

חברת ”עידן הנבט” שמה בראש מעיינה את בריאות צרכניה ועל כן החברה משקיעה רבות באיכות וטיב המוצרים ורוכשת את חומרי הגלם אך ורק מחברות שיש להם אישור משרד הבריאות, כמו כן במהלך כל תהליך ההנבטה הייצור והאחסון אנו שמים דגש יתר על סטירליות ונקיון מירבי.

מה מיוחד בלחם ״עידן הנבט”?!:

״עידן הנבט״ מציעה מספר סוגי לחמים מדגנים מונבטים לאפייה ביתית: לחם מכוסמין מונבט, לחם מכוסמת מונבטת, לחם מחיטה מלאה מונבטת, לחם מקינואה מונבטת, לחם מקינואה וכוסמת מונבטות - שטומנים בחובם את כל היתרונות שלחמי בריאות עשויים להציע: לחמים מזינים, המבוססים על דגנים מונבטים - מה שהופך אותם לקלים לעיכול, עשירים בסיבים תזונתיים, חלבון, אינם מכילים שמרים או שאור, נטולי שומן, דלי נתרן, בעלי ערך קלורי נמוך ועוד. מלבד הדגנים המונבטים מכילים הלחמים מים זכים ומלח ים אטלנטי ו...זהו! 
תהליך הייצור של הלחמים כולל הנבטה מיוחדת של גרעיני הדגנים השונים, שנשמרים בקירור עד לתהליך טחינתם. לאחר מכן הם עוברים טחינה ורידוד במכונות מיוחדות, עד לקבלת הלחמים המיוחדים. התפיחה של הפיתה מתרחשת כתוצאה מאידוי של נוזלים במהלך האפייה. 
בנוסף הלחמים המיוחדים הללו, מאפשרים לנו להכניס הביתה ניחוחות וטעמים של לחם טרי תוך 5-10 דקות, בלחיצת כפתור אחת או שתיים בטוסטר או באפייה בתנור – מה שהופך את התהליך לקל, פשוט ומהיר. ובנוסף מאפשרת להכין מאפים נוספים, דוגמת פיצה מלאה בדברים טובים.

ללא גלוטן:

חברת ”עידן הנבט” מודעת לרגישות אנשים רבים בקרב האוכלוסיה למוצרים המכילים גלוטן, לכן החברה מנגישה גם עבורם את הלחם המיוחד מזרעי קינואה וכוסמת שאינן מכילות גלוטן.
חשוב לדעת: בשלב זה אנו מייצרים את מגוון הלחמים שלנו באותם מכונות ייצור, ולכן אך ורק חומרי הגלם של הנ"ל הם ללא גלוטן.

הכשרות המהודרת:

כחלק מהתפיסה הקפדנית של ”עידן הנבט” על איכות המוצרים יש לנו את הכשרות המיוחדת והמחמירה ביותר של בד״ץ העדה החרדית ירושלים, ואישור של הרבנות הראשית אשדוד.

כתובתינו:

רחוב ההדרים 48 (בנין 100) אזה״ת אשדוד.